Obecnie znajdujesz się w Strona główna » O nas » Opinie Gości

Opinie naszych gości

Gratulujemy pomysłu i realizacji! Życzymy pomyślnego rozwoju ośrodka, ciekawych i wdzięcznych kuracjuszy i życzliwość tych wszystkich od których również zależy wasz dalszy rozwój. Serdecznie dziękujemy wszystkim Twórcom i realizatorom tego dzieła, otaczamy Was naszą pamięcią i modlitwą.

- Barbara i Jerzy z Katowic

Wspaniałym gospodarzom – gorąco dziękujemy za niezapomnianą atmosferę i serdeczną opiekę szczególnie dziękujemy Pani Krystynie- dobremu duchowi, aniołowi tego Pensjonatu.

Bożena i Andrzej Niemojewscy -

Usatysfakcjonowani pobytem w tym nowoczesnym i wygodnym Pensjonacie , wyrażamy podziękowanie gospodarzom obiektu za smaczne i urozmaicone posiłki, za warunki, które umożliwiają różnorodne ćwiczenia ruchowe […] , życzymy pomyślności i rozwinięcia skrzydeł dla gości odwiedzających Pensjonat Margaretka Świętokrzyska

- Aniela z Warszawy
- Jadwiga
- Tomasz z Radomia

To jedno z niewielu miejsc za ziemi, gdzie doświadcza się bogactwa: smaków, zapachów, cudownej przyrody a przede wszystkim potęgi i siły ludzkiej życzliwości. Z wyrazami szacunku dla gospodarzy

Iwona -
Alicja z Krakowa -

Życzę Wam permanentnego braku miejsc w Pensjonacie, ale dla mnie miejsce musi być! Bo ja tu wrócę. I dzięki za kulig i pieczenie jabłek na śnieżnej polanie wśród zamrożonych drzew, pięknie było tam.

- Dominika z Warszawy

Dziękujemy za miły pobyt w pięknym ośrodku Margaretka, za smaczne zupki, miłą obsługę i życzliwość gospodarzy. Na pewno tu wrócimy w większym gronie.

Barbara i Jadwiga z Radomia -

Bardzo dziękujemy za miłą i sympatyczną opiekę, super rodzinną atmosferę. Życzymy wielu kuracjuszy, co będzie przyczyną do rozwoju ośrodka.

- Ania, Marysia i Grzegorz

Wyrazy szacunku i uznanie składamy wszystkim, którzy nie szczędzili sił, pracy i dobrego serca, aby zbudować to wspaniałe dzieło [...]. Dla Pani Krysi, Małgosi, Leszka niech ta idea daję siłę do dalszej pracy nad rozwojem tego dzieła.

Wdzięczni Pensjonariusze
Mieczysław
Stefan -

Jeśli kilogramów pozbyć się zechcecie,
w Margaretce tutaj bądźcie na diecie,
weźcie humor, uśmiech oraz dwa patyki,
by poruszyć ciało, zażyć gimnastyki.
Jest tu bowiem kadra od Nordic Walking-u,
Od masaży wielu oraz jogging-u,
Jest zabiegów pakiet, sauna, kriokomora,
Wszystko co potrzebne, by uciekła zmora
Obżarstwa, nadwagi oraz bólu kości,
A wróciło zdrowie i członków sprawności.

- Jolanta i Lech

[...] Pobyt tutaj daje człowiekowi pełny relaks w komfortowych warunkach, jak również niezbędna rehabilitację. Posiłki są doskonale skomponowane i bardzo estetycznie podane – atmosferę stworzona przez gospodarzy ośrodka można śmiało określić jako bardzo sympatyczną i rodzinną.

Serdecznie dziękujemy
Ewa i Leszek z Warszawy -

Panu Leszkowi Szewczykowi i jego zespołowi z serca dziękujemy za stworzenie miłej i rodzinnej atmosfery. [...] Życzymy wszystkim pracownikom dużo zdrowia, powodzenia w życiu osobistym, a Margaretce Świętokrzyskiej pełnego rozkwitu i wielu zadowolonych kuracjuszy.

- Romana ze Szczecina
Wanda z Kutna
Dorota

Wyrazy wdzięczności Szefostwu i Wszystkim Pracownikom Margaretki, za wspaniałe warunki regeneracji zdrowia i odpoczynku.

Szczęść Boże w dalszej pracy Maria i Andrzej -

Wyrazy szacunku i wdzięczności za stworzenie nowoczesnego i uroczego ośrodka Margaretka, w którym miałam zaszczyt gościć przez tydzień. To co tu zastałam przerosło moje oczekiwania. Smaczne zupki, miły personel i urocza okolica … cóż więcej potrzeba? Z pewnością jeszcze tu wrócę.

- Barbara

[...] Tak dobra, nowoczesna placówka jak Margaretka warta jest propagowania wśród znajomych, przyjaciół. Miejmy nadzieję, że dostrzegają walory również miejscowi włodarze i swoim wsparciem pomagają w jej dalszym rozwoju. Tego wszystkiego serdecznie życzymy Margaretce goście turnusu :

Ewa - Warszawa
Aleksander - Warszawa
Joanna – Radom
Teresa – Warszawa
Irena – Katowice
Lidia Kielce
Anita– Warszawa
Barbara – Warszawa -

Serdecznie dziękujemy za wspaniały pobyt w tym Pensjonacie za rodzinną atmosferę , życzliwą obsługę personelu. Życzymy z całego serca dalszego rozwoju tego ośrodka wypoczynkowego. Wracamy wypoczęci, zadowoleni, jeżeli Pan Bóg pozwoli to może jeszcze powrócimy w to cudowne miejsce.

- Marta i Stefan z Gliwic

Byłam tu prawie 5 tyg. , serdecznie dziękuje za całe dobro, także za wspaniałą kuchnię, miłą atmosferę, życzliwość i troskę właścicieli oraz całego personelu. Schudłam 11,5 kg, lepiej się poruszam , Wrócę tu ….? Chyba w maju!

Rezydentka Dorota -

„Szybko minęły dwa tygodnie,
zgrabna sylwetka luźne spodnie,
zdrowe ciało, bystry wzrok,
wesoły nastrój i wartki krok,
Wszystko to dzięki rodzinnej atmosferze,
życzliwej, miłej i profesjonalnej obsłudze,
całego Pensjonatu Margaretka Świętokrzyska,
za co z całego serca dziękujemy”
„Znamy Ciekoty i Oblęgorek, A Margaretka podobny dworek, W poezji ciekawe tu miejscowości, dla zwiedzających a nawet gości, Pod Świętym Krzyżem miejsce świętości, Zdrowie odzyskasz bo będziesz pościć, Przez dwa tygodnie, krócej lub dłużej, Tu w Margaretce klimat ci służy, I stół nakryty zdrową żywnością, Posiłki z serca podane gościom, Kolorem ciągną nas do jedzenia, A nasz organizm do oczyszczenia, W Margaretce czuję się ciepło, Mimo ulewnych deszczów i chłodu, Nie jesz schabowych, chleba i mleka, A przy tym wcale nie czujesz głodu, codziennie parę kilo ubywasz, No i na pewno jesteś szczęśliwa, Pobytu zapomnieć tu się nie da, a bez Krystyny będzie nam bieda, Bez skrzydeł Aniołów i chwastów z ogrodu, szybko wrócimy tu i do tego głodu, Do Margaretki w Świętokrzyskim, O której powiemy sąsiadom i bliskim”
„I Ja tu byłem, warzywa i owoce jadłem, smaczne soki piłem, Na zabiegach człowiek bywał, i uroczo czas upływał, Pozostając pod wrażeniem serdeczności właścicieli, oraz całego personelu z całą odpowiedzialnością, polecam pobyt wśród wspaniałych ludzi i cudownym otoczeniu gór świętokrzyskich, Margaretka Świętokrzyska to miejsce do którego, będę wracał z dużą przyjemnością”