Dla wygody użytkownika, strona przechowuje pliki cookies. Pozostając na stronie, akceptujesz politykę prywatności i cookies.

Rehabilitacja - odnowa biologiczna

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Odnowa biologiczna
  Pytanie:

  Zabiegi na 8 łóżkach Slender Life (1 cykl) - 24 zł

  Odpowiedź:

  Cykl trwający 80 minut - na każdym łóżku spędzamy 10 min. W tym czasie uruchamiają się wszystkie partie mięśni. Zabieg polecany szczególnie osobom cierpiącym na bóle stawów, pleców, kręgosłupa, osobom o słabej kondycji fizycznej, zestresowanym, zapracowanym, osobom cierpiącym na nadwagę lub cellulit.

  Pytanie:

  Bicze szkockie  - 22 zł

  Odpowiedź:

  Bicze szkockie to zabieg hydroterapeutyczny, polegający na polewaniu ciała skupionym bądź wachlarzowatym strumieniem wody, stosując na zmianę różnego rodzaju natryski. Zabieg polega na zróżnicowaniu temperatury wody np. przez 1 - 2 min. stosuje się wodę o temperaturze 40°C potem przez 20 - 30 sek wodę o temperaturze 20°C lub niższej. Zabiegi w takim układzie powtarza się dwa razy, a oprócz działania termicznego mają silne działanie mechaniczne przez co stanowią odrębną formę masażu wodnego. Bicze szkockie mogą być wykonywane na całym ciele lub częściowo. Bicze wodne całkowite wpływają stabilizująco na autonomiczny układ nerwowy, pobudzają krążenie i oddychanie oraz przemianę materii. 
  Bicze szkockie to zabieg działający także odchudzająco, ujędrniająco i antycellulitowo. Zabieg trwa 8 minut.

  Pytanie:

  Sauna (fińska) sucha - 10 zł, 15 zł, 25 zł ( cena uzależniona od ilości osób)

  Odpowiedź:

  Jest to znakomity sposób na stres, dzięki wysokiej temperaturze nasza skóra oczyszcza się z zanieczyszczeń. Kontuzje, zakwasy czy problemy ze stawami zaczynają się redukować, bóle mięśniowe oraz niektóre bóle reumatyczne przestaną się nasilać. Wszystko to zostanie osiągnięte w bardzo przyjemnych i wpływających na nasze samopoczucie warunkach.

  Pytanie:

  Sauna podczerwona (Infrared) - 10 zł, 15 zł, 25 zł

  Odpowiedź:

  To wyjątkowa sauna, w której oprócz wysokiej temperatury są fale podczerwieni rozgrzewające ciało od środka. Zaletami sauny działającej na podczerwień jest likwidacja zakwasów, odtrucie organizmu oraz relaks całego ciała. Poza tym ta metoda polecana jest szczególnie osobom mającym problemy z trądzikiem, cellulitem, egzemą i łuszczycą, bólami kręgosłupa, zapaleniem stawów i lumbago.

  Pytanie:

  Sauna mokra (łaźnia parowa) - 10 zł, 15 zł, 25 zł

  Odpowiedź:

  Jest miejscem, w którym w trakcie regularnego korzystania w znaczący sposób poprawia się wydolność i krążenie. Główną jej zaletą jest oczyszczenie organizmu z toksyn oraz pełny relaks organizmu.

  Pytanie:

  Masaż na łóżku z kamieniami nefrytowymi (40 min) - 26 zł

  Odpowiedź:

  Podstawową zaletą wykonywania zabiegów na tym aparacie jest zastosowanie wałków wykonanych z nefrytu najwyższej jakości (kamienia półszlachetnego). Dzięki podgrzaniu rolek do temperatury 40-70OC udało się znaczne zwiększyć efektywność emitowanych przez nefryt naturalnych promieni podczerwonych, jonów ujemnych oraz minerałów i mikroelementów. Zabiegi na łóżku nefrytowym korzystnie wpływają na: układ kostno-mięśniowy oraz stawy, alergię, migreny oraz wszelkiego rodzaju bóle, infekcje, stany zapalne i nerwice, biegunki, bóle żołądka, w gośćcu stawowym, bezsenność; Poprawienie krążenia, znosi uczucie chłodu, zwiększenie siły obronnej organizmu. Ma szczególnie korzystny wpływ w leczeniu chorób skóry, egzemy, łuszczycy i bielactwa; Przyspieszanie procesów gojenia, zmniejszanie zakwasów, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu; Choroby układu moczowego; Działanie antybakteryjne.

  Pytanie:

  Platforma odchudzająca Turbosonic Professional (10 min) - 15 zł

  Odpowiedź:

  Urządzenie wykorzystuje zasady wibracji do walki z nadwagą, poprawia stan zdrowia ujędrniając i modelując zarazem sylwetkę bez zbędnego wysiłku fizycznego. Poprawia również krążenie krwi i limfy, Spala wewnętrzną i podskórną tkankę tłuszczową; Doskonale wspomaga odchudzanie; Redukuje cellulit; Zwiększa sprawność i siłę fizyczna; Zmniejsza napięcie nerwowe i obniża stres; Zmniejsza napięcie stawów, wiązadeł i ścięgien; Wzmacnia ogólną wytrzymałość; Zwiększa koordynację ruchową; Stymuluje układ naczyniowo-sercowy.

  Pytanie:

  Fotel RAMZES przystosowany do masażu całego ciała (15 min) - 8 zł

  Odpowiedź:

  Łagodny lub energiczny masaż w wielu opcjach do wyboru: wałkujący, ugniatający, uciskający, ostukujący, rozluźniający, regenerujący. W zależności od potrzeb masowane są pojedyncze partie ciała lub całe ciało.

  Pytanie:

  Hydromasaż - 45 zł

  Odpowiedź:

  Działanie kąpieli wzmacnia termicznie i hydrostatycznie klasyczny masaż. Masowanie ciała silnymi strumieniami wody zmieszanej z powietrzem wpływa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa także kojąco na układ nerwowy i psychikę człowieka.

  Pytanie:

  Kąpiel mineralna (perełkowa) - 35 zł

  Odpowiedź:

  Działanie miejscowe polegające na drażnieniu przez składniki mineralne zakończeń nerwowych, rozszerzaniu naczyń krwionośnych i silnym ogrzaniu organizmu.